Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji

"Kogo chcielibyśmy gościć ?"

 

Literaci, Plastycy i Fotograficy, Orkiestry zagraniczne, Organiści, Kabarety, Soliści i Zespoły

 

Naszymi gośćmi byli

 

 

Literaci:

  • Lilianna Barańska
  • Wojciech Bonowicz
  • Tomasz Borucki
  • Tomasz Budzyński
  • Irena Conti
  • Wanda Czubernat
  • Henryk Cyganik
  • Iwona Dowsilas
  • Stanisław Dłuski
  • Adam R. Fajfer
  • Artur Fryz
  • Ks. Marcin Godawa
  • Dawid Golik
  • Stanisława Górkiewicz
  • Andrzej Grabowski
  • Julian Kawalec
  • Renata Klamerus
  • O. Leon Knabit
  • Krzysztof Kohler
  • Ks. Kamil Kowalczyk
  • Adam Kurowski
  • Wojciech Kudyba
  • Bronisław Maj
  • Leszek Mazan
  • Leszek Aleksander Moczulski
  • Stanisław Nyczaj
  • Ewa Owsiany
  • Maciej Pinkwart
  • Anna Rudzińska
  • Julian Staniewski
  • Wanda Stańczak
  • Wojciech Wencel
  • Wojciech Wiercioch
  • Zofia Zarębianka
  • Ks. Andrzej Zwoliński
  • Jerzy Żebrak

Plastycy i fotograficy:

  • M. Adamowski
  • Bogusław Andrasz
  • Michał Batkiewicz
  • Aleksandra Biernat
  • Agata Borek
  • Adam Bujak
  • Jan Ciepliński
  • Anna Chaszczyńska
  • Zofia Dubiel
  • Magdalena Frączek
  • Anna Giertych Malikowa
  • Emilia Gąsienica
  • Agnieszka Górkiewicz
  • Barbara Gronuś-Dudko
  • Ewa Hobrzyk
  • Halina Kaźmierczak
  • Zygmunt Kłosowski
  • Krzysztof Krzysztofiak
  • Jerzy Kolecki
  • Agata Kowal
  • Piotr Kuczaj
  • Tadeusz Kurek
  • Mateusz
  • Kamila Laksa
  • Magdalena Langer
  • Maciej Langer
  • Józefa Łaciak
  • Aleksandra Maciaszek
  • Marek Majerczyk
  • Sylwia Mansfeld
  • Arturo Marii
  • Justyna Mączka
  • Piotr Pandyra
  • Rafał Pawlik
  • Ewa Maria Piechota
  • Maria Posłuszna
  • Wanda Porazińska - Janik
  • Jan Półkoszek
  • Projekt Sisteria
  • Monika Rzonca
  • Małgorzata Rybińska
  • Grażyna Słowińska-Willner
  • Maria Smolak
  • Marek Stępień
  • Katarzyna Stock
  • Małgorzata Studenny
  • Tomasz Szarek
  • Biskup Jan Szkodoń
  • Marzena Szumik
  • Krystyna i Janusz Tomasiewicz
  • Aneta Tworek
  • Anna Tylka
  • Agnieszka Wańkowicz-Marczak
  • Ks. Stanisław Wojcieszak
  • Robert Worwa
  • Stanisław Wyrtel
  • Leszek Zachara
  • Witold Zarzycki
  • Irena Zguda

Orkiestry zagraniczne:

  • Augustana Orchestra Band /USA/
  • Drents Youth Orchestra / Holandia/
  • East Riding Youth Orchestra /Anglia/
  • Ensemble Vocal Lore /Francja/
  • Forest School Orchestra / Londyn/
  • Haida Dance Group /Belgia/
  • Hampshire County Youth Band /Anglia/
  • Horrogate Ladies Chanel Choir /Anglia/
  • Lancashire Youth Jazz Orchestra /Anglia/
  • Lincolnschire Youth Sympfonic Win Band
  • London School Symphony Orchestra
  • Morris Choral Society Touring Ensemble /USA/
  • Oskar Fredriks Chaber Choir / Szwecja/
  • The Oxford Millennium Orchestra /Anglia/
  • Orchestra Symphonic  Indianapolis /USA/
  • Somon Langton School Orchestra / Anglia /
  • Tees Valley Youth Orchesra and Choir / Anglia
  • Tiffin Swing Band/Anglia/
  • University College School Choir & Chamber Orchestra /Anglia/
  • Wesholme Music School  / Anglia/
  • West Wirginia Alumni Band /USA/
  • Wolwerhampton Youth Orchestra /Anglia/
  • Yip's Children Choir / Hong Kong/

Organiści:

  • Ekateriona Antokolskaya
  • Gail Archer /USA/
  • Cristina Garcia Banewgas (Urugwaj)
  • Karolina Barmuta
  • Ewa Bąk
  • Arkadiusz Bialic
  • Allesandro Bianchi
  • Dawid i Marzena Biwo
  • Jan Bokszczanin
  • Alena Budzinakova
  • Marek Cepko /Słowacja/
  • Natalia Czuchan
  • Urszula Dereń-Kokoszka
  • Anna Dzioba
  • Edyta Fil
  • Gabriele i Himar Gertschen/Szwajcaria/
  • Ludmiła Golub /Rosja/
  • Jakub Garbacz
  • Marsell Gordon (Kanada)
  • Wacek Golonka
  • Anna Huszczo
  • Przemysław Kapituła
  • Agnieszka Kaczmarek - Bialic
  • Zygmunt Kokoszka
  • Ghislan Leroy /Francja/
  • Marcin Łęcki
  • Krzysztof Michałek
  • Marek Mleczko
  • Earlin Moulder  /USA/
  • Bogdan Narloch
  • Silvio Notabartolo
  • Grzegorz Palus
  • Roman Perucki
  • Adam Rajski
  • Joanna Solecka
  • Paweł Solecki
  • Ludmiła Staroń
  • Ryszrad Szostak
  • Joanna Synowiec
  • Anna Śliwa
  • Thomas Thon / Czechy/
  • Joanna Woszczyk - Garbacz
  • Roman Widaszek
  • Witold Zalewski
  • Daniel Zaretsky

Kabarety:

  • Formacja Chatelet
  • Marcin Daniec
  • Dawid Mbeda Ndege
  • Kabaret 7 Minut Po
  • Kabaret Ajak
  • Kabaret Artura I
  • Kabaret Bogdana Smolenia
  • Kabaret Frazes
  • Kabaret Młodych Panów
  • Kabaret Moralnego Niepokoju
  • Kabaret Truteń
  • Kwartet Okazjonalny
  • Kabaret Paranienormalni
  • Kabarek Pod Egidą
  • Kabaret Rak
  • Kabaret Smail
  • Kabaret Truteń
  • Kabaret pod Wyrwigroszem
  • Łowcy.B
  • OTTO
  • Cezary Pazura
  • M.Z. Wójciak

 

 

Soliści i zespoły:

  • Absynth
  • Magda Anioł
  • Gosia Andrzejewicz
  • Another Side
  • Babylon
  • Baciary
  • Barna Band (Czechy)
  • Batyskaf
  • Big Band Krak
  • Paulina Bisztyga
  • Dawid Biwo i Jadwiga Czajkowska
  • The Beatles Revival
  • Bel Canto
  • Willy Blake
  • Mr Bobers Friends
  • D. M. Brynkus
  • Paulina Bujok
  • Agnieszka Burcan
  • Caci Vorba
  • Castel Dreams
  • Cezik & KlejNuty
  • Claret Gospel (Wybrzeże Kości Słoniowej)
  • Chrzaszcze
  • Radek Chwieralski
  • Chór Schola Cantorum Misericordis Christi
  • Chór Cantates Angelicus
  • Con Brio
  • Cotton Cat
  • Jacek Cygan
  • Jacek Dewódzki
  • Disco Dance
  • Ela Dębska
  • Paweł Dylewski
  • Driver
  • Eazy Rider
  • Eleni
  • Eljot
  • ENEJ
  • Etiuda
  • Faith
  • Ewa Farna
  • Format
  • Jerzy Filar
  • Fioretti
  • Fruhstuck
  • Robert Gawliński
  • Daniel Gałązka z zespołem
  • Geger Garraz & Kuba Sojka
  • Krystyna Giżowska
  • Glendalough,
  • Gren Piss
  • Gronicki
  • Grupa Operacyjna
  • Grzybowski Band
  • Hawrań
  • Hora
  • Horynieckie Aniołki
  • Il Vento
  • InoRos
  • Inka Vision
  • Lidia Jazgar i Ryszard Brączek
  • A. Jurczyńska
  • Józef Jochymczyk - Merstein
  • Jazzoquartet
  • Martyna Jakubowicz
  • Robert Janowski
  • Majka Jeżowska
  • Kamil Bednarek z zespołem
  • Kantylena
  • K.A.S.A. - Krzysztof Kasa Kasowski
  • Kapela Za Pięć Dwunasta
  • Robert Kasprzycki
  • Krzysztof Kiliański
  • Kilersi
  • King Size
  • Andrzej Kołakowski
  • Korniki
  • Krakowska Chrześcijańska Orkiestra Kameralna
  • Krakowska Opera Kameralna
  • Krywań
  • Piotr Kuba – Kubowicz
  • Halina Kunicka
  • Lombard
  • Anita Lipnicka
  • Los Romeros
  • Grażyna Łobaszewska
  • Mag Balay
  • Jacek Mazanec
  • Evgen Malinovskiy
  • Miłosz Mączyński
  • Bogusław Mec
  • Mesajah & Rettim Bandits
  • Michael
  • Michał Milczarek Trio
  • Kuba Michalski
  • Maciej Miecznikowski
  • Lech Makowiecki
  • MJ Power Tri
  • Mondo Cane
  • Monkey Business
  • De Mono
  • Monolith
  • Motio Trio
  • Nocna Zmiana Bluesa
  • No Longer Musik
  • No Line
  • The Noon
  • Janusz Muniak
  • OffKultura
  • Rafał Olbrychski
  • Dorota Osińska
  • Overdrive
  • Orkiestra Św. Mikołaja
  • Joachim Perlik
  • Phantom
  • Platau
  • Pod Budą
  • Polskie Słowiki
  • Sasa Popaz
  • John Porter
  • De Press
  • Propaganda Dei
  • Projekt KORBA
  • Pudelsi
  • Re Pambanelle (Włochy)
  • Restauracja
  • Rzoz
  • Scholares Minores pro Musica Antiqua
  • Andrzej Sikorowski
  • Stauros
  • Strefa 50
  • R. Spychalski
  • De Su
  • Szczawnicki Chór Kameralny
  • Piotr Szczepanik
  • Mietek Szcześniak z zespołem
  • Jarosław Śmietana
  • Tees Valleey
  • Tadek Firma Solo
  • Jacek Telus
  • Teddy jr Duo
  • The Missing Part
  • Jose Torres
  • Izabela Trojanowska
  • Trzecia godzina dnia
  • Trzy Korony
  • Trebunie Tutki
  • Trójkącik Wajmarski z Jackiem Cyganem
  • Tryptyk
  • Grzegorz Turnau
  • Tiatizcalli (Meksyk)
  • Twist
  • Universe
  • Zbigniew Wodecki
  • Jan Wojdak
  • Wak Awey
  • Warius Manx
  • Watra
  • What’s Up
  • Kuba "Bobas" Wilk
  • Wilki
  • Weekend
  • Wolna Grupa Bukowina
  • Jacek Wójcicki
  • Venus
  • Zabili mi żółwia
  • A. Zalas
  • Zazzu
  • Zemplinik (Słowacja)
  • Grażyna Zielińska
  • Janusz Żywiec Band
  • Pan Yapa
  • YesKiezSirumem