Szczęśliwego Nowego Roku!

Mieszkańcy Rabki-Zdroju i goście witali Nowy Rok na sylwestrowej imprezie, zorganizowanej przez Centrum Sportu, Kultury i Promocji w Amfiteatrze.

Dyrektor Bolesław Bara wita gości na rozświetlonej scenie.

Razem z nim stary rok żegnali przedstawiciele władz miasta, wśród nich burmistrz Leszek Świder, radni Piotr Ptak, Robert Skipiała i Michał Skowron oraz dyrektor Centrum Kultury Sportu i Promocji Bolesław Bara.

O północy burmistrz Leszek Świder życzył mieszkańcom i gościom wypoczywającym w Rabce-Zdroju dużo zdrowia, spełnienia marzeń, realizacji planów. - Życzę Wam, abyście w postanowieniach noworocznych wytrwali cały rok. Aby najbliżsi, na których zawsze możecie liczyć, nigdy Was nie zawiedli. Życzę Wam też, aby nadzieje, które pokładacie w nowym roku 2024, spełniły się - powiedział, życząc udanej zabawy. W imieniu radnych życzenia złożył Michał Skowron.

O północy wystrzeliły korki szampanów, a niebo nad Rabką rozświetliły fajerwerki. Był toast, życzenia i zabawa. O bezpieczeństwo uczestników zabawy zadbali policjanci, strażnicy miejscy i strażacy z OSP w Rdzawce. W programie wieczoru znalazł się koncert zespołu Elvis 56, którego występ został nagrodzony przez sylwestrową publiczność gromkimi brawami. Do późnych godzin nocnych publiczność radośnie bawiła się do rytmów lat 60 i 70-tych.

Najnowsze wydarzenia