Warsztaty teatralne plakat 2019

Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Rodzinnym Konkursie Wokalnym "piosenką zajesieni" organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie. Prosimy również o rozpowszechnienie tej informacji. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

W załączeniu przesyłamy: plakat, regulamin, zgodę RODO, oraz kartę zgłoszenia. Prosimy o zapoznanie się z nimi. Uzupełnione dokumenty z podkładem na CD należy wysłać pocztą tradycyjną na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie, ul. Piłsudskiego 2, 34-520 Poronin (z dopiskiem: „RODZINNY KONKURS WOKALNY 2020). W przypadku występu bez podkładu, istnieje możliwość wysłania zgłoszenia drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Niezbędną dokumentację należy dostarczyć nie później niż do 19 października 2020r.

Z poważaniem,
Karol Bartol