42. edycja Karpackiego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych,
odbędzie się w dniach 16-17 czerwca br. w rabczańskim amfiteatrze.

Festiwal nie jest konkursem lecz przeglądem, jednak spośród jego uczestników
Komisja Artystyczna rekomenduje najlepsze zespoły do przyszłorocznej edycji
Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO DZIECI GÓR,
który odbędzie się w Nowym Sączu w lipcu 2019 roku.
z instruktorami zespołów, na których omówione zostaną programy zaprezentowane podczas festiwalu. Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
w wysokości 20.000,- zł i objęte patronatem Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego 2018

Do podrania

Regulamin w formacie PDF.

Karta zgłoszenia w formacie PDF.

Nowy Sącz, 3 stycznia 2018 r.

Instruktorzy i Kierownicy
Dziecięcych Zespołów Regionalnych
Animatorzy Kultury
Ośrodki Kultury

Szanowni Państwo,

w dniach 23, 24 czerwca b.r. w rabczańskim amfiteatrze odbędzie się 42. Edycja Karpackiego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych. Serdecznie zapraszam wszystkie zainteresowane zespoły w imieniu organizatorów: Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce-Zdroju.

Festiwal nie jest konkursem lecz przeglądem, jednak spośród jego uczestników Komisja Artystyczna rekomenduje najlepsze zespoły do przyszłorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO DZIECI GÓR, który odbędzie się w Nowym Sączu w lipcu 2019 roku.

Prosimy o zapoznanie się z wymogami regulaminu a wypełnione karty zgłoszenia wraz z nagraniem programu kierować do dnia 27 kwietnia 2018 roku na adres:

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ, ul. Długosza 3, 33-300 Nowy Sącz,
z dopiskiem Karpacki Festiwal

O wynikach kwalifikacji powiadomimy Państwa pisemnie lub telefonicznie. Szczegółowych informacji udziela koordynator: Jadwiga Adamczyk, tel. 018/448 26 25, 448 26 10, fax. 448 26 11,
Informacje dostępne są także na stronie internetowej: www.mcksokol.pl

Tradycyjnie festiwalowi towarzyszyć będą spotkania warsztatowe Komisji Artystycznej z instruktorami zespołów, na których omówione zostaną programy zaprezentowane podczas festiwalu. Zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o kontakt z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Rabce – Zdroju (tel. 18/267 66 26) nie później niż do 31 maja 2018r. MOK w Rabce zapewnia uczestnikom spotkań posiłki obiadowe. W przypadku pobytu 2 - dniowego uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty noclegu i śniadania.

Serdecznie zapraszam

Małgorzata Kalarus