Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

1

 

 

Do podrania 

Regulamin w formacie PDF.

Karta zgłoszenia w formacie PDF.


 

Nasz znak: MCK SOKÓŁ-II/D-402-33/2018                                                      Nowy Sącz, 3 stycznia 2018 r.

Instruktorzy i Kierownicy
Dziecięcych Zespołów Regionalnych
Animatorzy Kultury
Ośrodki Kultury

Szanowni Państwo,

w dniach 23, 24 czerwca b.r. w rabczańskim amfiteatrze odbędzie się 42. Edycja Karpackiego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych. Serdecznie zapraszam wszystkie zainteresowane zespoły w imieniu organizatorów: Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce-Zdroju.

Festiwal nie jest konkursem lecz przeglądem, jednak spośród jego uczestników Komisja Artystyczna rekomenduje najlepsze zespoły do przyszłorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO DZIECI GÓR, który odbędzie się w Nowym Sączu w lipcu 2019 roku.

Prosimy o zapoznanie się z wymogami regulaminu a wypełnione karty zgłoszenia wraz z nagraniem programu kierować do dnia 27 kwietnia 2018 roku na adres:

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ, ul. Długosza 3, 33-300 Nowy Sącz,
z dopiskiem Karpacki Festiwal

O wynikach kwalifikacji powiadomimy Państwa pisemnie lub telefonicznie. Szczegółowych informacji udziela koordynator: Jadwiga Adamczyk, tel. 018/448 26 25, 448 26 10, fax. 448 26 11,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Informacje dostępne są także na stronie internetowej: www.mcksokol.pl

Tradycyjnie festiwalowi towarzyszyć będą spotkania warsztatowe Komisji Artystycznej z instruktorami zespołów, na których omówione zostaną programy zaprezentowane podczas festiwalu. Zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o kontakt z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Rabce – Zdroju (tel. 18/267 66 26) nie później niż do 31 maja 2018r. MOK w Rabce zapewnia uczestnikom spotkań posiłki obiadowe. W przypadku pobytu 2 - dniowego uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty noclegu i śniadania.

Serdecznie zapraszam

 

Małgorzata Kalarus

Zastępca Dyrektora

Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ

w Nowym Sączu