Miejski Ośrodek Kultury

Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju promuje twórczość amatorów i profesjonalistów w różnych dziedzinach twórczości. Oferta MOK skierowana jest do wszystkich grup wiekowych i przystosowywana do wciąż zmieniającego się zapotrzebowania społecznego. Przez cały rok odbywają się tutaj zajęcia muzyczne, taneczne, teatralne, plastyczne, literackie i inne (kursy, warsztaty, lekcje indywidualne).

Realizowane są ciekawe projekty m.in.: koncerty, imprezy plenerowe, spotkania cykliczne, konkursy, happeningi, projekty edukacyjne dla osób uzdolnionych artystycznie, warsztaty w wielu dziedzinach sztuki. Istotną częścią działalności MOK jest współpraca z organizacjami pozarządowymi oraz z innymi ośrodkami w Polsce.

Biuro MOK

ul. Chopina 17 (Amfiteatr)

34 - 700  Rabka - Zdrój

tel./fax: 018 2676626