„Ukryte Mechanizmy Władzy”

JAN 1511

Fot. Jan Ciepliński

Szanowni Państwo,
już czwarty raz Stowarzyszenie Kulturowy Gościniec zaprasza na wykład z cyklu "Światopoglądy".
Co roku pytamy ekspertów o sposób rozumienia otaczającego świata.Bieżąca edycja "Światopoglądów" dotyczyć będzie polityki z jej wewnętrznymi uwarunkowaniami, które, czy tego chcemy, czy nie, wpływają na życie każdej osoby.

Wykład: "Ukryte mechanizmy władzy" wygłosi dr hab. Jarosław Flis, ceniony komentator polityczny z Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zapraszamy 5 kwietnia 2018 r. do galerii "Pod Aniołem" ul. Parkowa 5 w Rabce-Zdroju.
Początek o 17:00.
Pozdrawiam serdecznie,Jan Ceklarz