Piknik z niedźwiedziami

24 sierpnia

JAN 7379

Orange

Więcej zdjęć na stronie Jana C.

Multikino zaprasza na Filmowe Lato w zasięgu Orange

15 czerwca po raz drugi wyruszyło w trasę Filmowe Lato w zasięgu Orange. W ramach plenerowego kina, od czerwca do września zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt filmów w blisko 40 najpiękniejszych miejscowościach w całej Polsce. W repertuarze znalazły się takie pozycje, jak: oscarowy „La La Land” czy poruszająca komedia „Jutro będziemy szczęśliwi” z Omarem Sy’em w roli głównej. Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest sieć kin Multikino, a sponsorem Orange.

W ciągu trzech letnich miesięcy od 15 czerwca do 8 września Filmowe Lato w zasięgu Orange pojawi się wszędzie tam, gdzie Polacy wypoczywają podczas wakacji, aby stać się ciekawą alternatywą na spędzenie czasu w dobrym towarzystwie przy ciekawym repertuarze filmowym. Odwiedzi zarówno popularne kurorty, m.in.: Mikołajki, Szklarską Porębę czy Krynicę Morską, jak i malowniczo położone miejscowości – Tleń i Osie, Olecko i Czaplinek. Pojawi się w uzdrowiskach – w Ciechocinku, Kołobrzegu, Gołdapi, Cisnej, Inowrocławiu, Rabce-Zdroju i Szczawnicy. Zacumuje nad przystaniami mazurskich jezior i na plażach Bałtyku. Dotrze na Kaszuby, Kujawy, Lubelszczyznę, Podlasie i Suwalszczyznę, Mazury Garbate i do serca Puszczy Białowieskiej.

W repertuarze kina plenerowego pojawią się filmy, które zachwyciły widzów na całym świecie. Na wielkim ekranie widzowie spotkają się m.in. z Robertem Redfordem, Kristen Stewart, Robertem De Niro, Emmą Thomson, KeirąKnightley i Ryanem Goslingiem.

Zaprezentowane zostaną takie produkcje, jak wzruszające, pełne pozytywnej energii, ciepła i humoru „Lato w Prowansji” z Jeanem Reno w roli ekscentrycznego dziadka, oscarowy „La La Land” z genialnymi kreacjami Ryana Goslinga i Emmy Stone czy „Śmietanka towarzyska” Woody'ego Allena. Nie zabraknie również komedii kryminalnych - „Nice guys. Równi goście” z nagrodzonym Oscarem Russellem Crowe oraz Ryanem Goslingiem czy „Nieobliczalnych” z Omarem Sy’em.

- Wieczorne pokazy w naszym wakacyjnym kinie plenerowym to doskonały pretekst do spotkania w towarzystwie rodziny, przyjaciół, czy znajomych - przekonują organizatorzy i dodają: - W ciągu trzech wakacyjnych miesięcy odwiedzimy niemalże każdy zakątek Polski. Warto już teraz sprawdzić, gdzie przetną się nasze wakacyjne ścieżki.

Rabka-Zdrój, amfiteatr ul. Chopina 17

24.08. 2018 r., godz. 20.30

„Piknik z niedźwiedziami”

reż. KenKwapis, USA, 2015, 104 min

Laureaci Oscarów – Robert Redford, Emma Thompson, Mary Steenburgen oraz wyróżniony Złotym Globem, trzykrotny zdobywca nominacji do Nagrody Akademii – Nick Nolte, w najnowszej komedii twórców „Małej Miss” i „Kobiety pragną bardziej”. Doskonałe aktorstwo, inteligentny humor i moc wzruszeń, a w tle najpiękniejsze krajobrazy Ameryki.

Filmowa gratka dla miłośników obrazów – „Dzika droga”, „Prosta historia” i… „Last Vegas”.

Sławny pisarz, Bill Bryson (Robert Redford), ani myśli o spokojnej emeryturze. Na przekór rodzinie i pięknej żonie (Emma Thompson) postanawia wybrać się w podróż życia. Zamierza przebyć na piechotę Szlak Appalachów – liczącą 2200 mil, malowniczą trasę łączącą stany Georgia i Maine. Nie mogąc znaleźć innych towarzyszy, Bryson zabiera na wyprawę dawno niewidzianego przyjaciela Katza (Nick Nolte), notorycznego podrywacza, dla którego ekspedycja jest sposobem na ucieczkę przed wierzycielami. Na szlaku szybko okazuje się, że dla każdego z podróżników słowo „przygoda” ma zgoła odmienne znaczenie. A im dalej w las, tym robi się zabawniej!

Partner:

Miejski Ośrodek Kultury