Przejażdżki

29 stycznia

JAN 6221

Śnieżne Psy koło Grzybka

Więcej zdjęć na stronie Jana C.

psie zaprzegi

Zapraszamy do aktywnego wypoczynku, połączonego z możliwością spędzenia czasu z najlepszym przyjacielem człowieka jakim jest pies.

W dniach 29 stycznia oraz 05 i 09.02., w godz. 13.00 - 15.00. będzie można spróbować swoich sił powożąc samodzielnie psim zaprzęgiem, pobiegać z psem zaprzęgowym na specjalnym pasie i odbyć niesamowitą podróż razem ze stadem psów w parku zdrojowym na polanie powyżej placu zabaw vis a vis "Grzybka"

Przejażdżki będą realizowane z psami zaprzęgowymi rasy Siberian Husky, Samoyed oraz wyjątkowymi i bardzo rzadko spotykanymi Łajkami Jakuckimi, które przyjechały do Rabki-Zdroju z Rosji.

W razie braku śniegu przejażdżki odbędą się na wózkach czterokołowych.

Program spotkań:

.instruktaż jak prawidłowo zapoznać się z psem,

.czas na zapoznanie się dzieci z psami,

.opowiadanie o rasach psów zaprzęgowych i ich różnicach w budowie i wykorzystaniu w pracy,

.omówienie sprzętu przeznaczonego do sportu psich zaprzęgów,

.instruktaż jazdy na saniach / wózkach czterokołowych

.przejażdżki psim zaprzęgiem na specjalnie wyznaczonej trasie - małe dzieci wożone są przez musherów, dzieci starsze i młodzież jeżdżą samodzielnie

.caninecross - bieganie z psem na specjalnym pasie.