Chór "Cantates Angelicus"
pod dyrekcją
p. Kingi Brandys-Wójciak

cantate

rozpoczął swoją działalność w lutym bieżącego roku, ale już ma na swoim koncie wiele sukcesów. Chór zadebiutował podczas Koncertu Wielkopostnego "Caritas in Veritate", który odbył się 23.03.2013r. Nasze dziewczęta wystąpiły obok chórów z Jordanowa, Osielca oraz Rdzawki. Z powodzeniem reprezentowały nasze miasto na Małopolskim Konkursie Chórów "O złotą strunę" w kwietniu tego roku w Krakowie, zdobywając zaszczytną "Srebrną strunę".

Nasz chór wykonuje jednak nie tylko utwory muzyki poważnej. Tegoroczne lato upłynęło pod znakiem szlagierów muzyki rozrywkowej. Chór dał trzy koncerty z programem przyjemnym dla każdego ucha: w Galerii MOK "Pod Aniołem", 7.07 w rabczańskim Amfiteatrze, uświetnił również zjazd Miast Partnerskich ponownie występując w Amfiteatrze.