"Mieć wyobraźnię
miłosierdzia"
Koncert Charytatywny

21 kwietniaKoncert

 

W ramach kuratoryjnego projektu „Mieć wyobraźnię miłosierdzia” społeczność szkolna Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Uzdrowiskowych w Rabce zorganizowała koncert charytatywny.

            Wielkie podziękowania kierujemy na ręce pana Jakuba Rusieckiego, kierownika regionalnego chóru „Szafrany”, który swoim występem uświetnił tę uroczystość. Prezentowane przez chór pieśni przeplatały się z recytowaną przez młodzież naszego liceum poezją Świętego Jana Pawła II.

             Wśród zaproszonych gości znajdowali się m.in.: przedstawiciel  Delegatury Kuratorium Oświaty w Nowym Targu starszy wizytator Alicja Sienkowiec , dyrektor IGiCHP Oddział Terenowy w Rabce – Zdroju – Pani Maria Dunaj oraz rodzice uczniów naszej szkoły.

            Środki pieniężne zebrane podczas koncertu zostaną przeznaczone na refundację leczenia  ucznia onkologicznego naszej szkoły – Marka.

            Za wielkie serce i okazane wsparcie wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania.

Organizatorzy.

Fot. J. Ciepliński