IV  FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ

15 czerwca

JAN 4925

 

IV Festiwal Piosenki Angielskiej w Rabce-Zdroju

15 czerwca w popularnej muszli koncertowej w Rabce-Zdroju odbył się, już po raz czwarty, Festiwal Piosenki Angielskiej, organizowany przez Małopolskie Centrum Edukacji i Akademię Języka Angielskiego „Perfect”, i jak co roku dopisała pogoda, i dopisała frekwencja.

Tłumy młodych ludzi kolorowo ubranych, część z instrumentami, zalały miasto i amfiteatr, żeby popisać się swoimi umiejętnościami muzycznymi i językowymi.

Tradycyjnie już było reprezentowane całe województwo, trzy kategorie wiekowe, były nowe osoby, były osoby które pamiętają wszystkie edycje, zmieniając tylko kategorie wiekowe.

Są już stali faworyci, są niespodzianki, jest spięto-wesoła atmosfera eliminacji, prowadzonych w formule programów typu „Mam talent”, gdzie każdy ma swoje „2 minuty” na zaprezentowanie możliwości wokalnych i językowych, aby móc wystąpić na scenie.

Jak co roku nie zabrakło piknikowych atrakcji, planetarium, kiełbasek, waty cukrowej, warsztatów pierwszej pomocy i warsztatów naukowych – tym razem było to laboratorium Pana Korka, który wraz z ekipą oswajał prawa fizyki…

Nie zabrakło wysokiego poziomu na scenie. A oto wyniki:

Kategoria do lat 9

Miejsce I: Ocieczek Zuzanna - Szkoła Podstawowa w Wieprzcu      

Miejsce II: Limanówka Edyta -  Studio Piosenki "Septyma" w Nowym Targu     

Miejsce III : Kuczaj Jakub - Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubomierzu       

       Łaś Maja - Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowym Targu             

Wyróżnienia:

  1. 1.Akademia Języka Angielskiego PERFECT
  2. 2.Julka i Gagatki Cioci Agatki - Przedszkole u Cioci Agatki
  3. 3.Grupa „MOTYLE” – Przedszkole Słoneczne w Nowym Targu
  4. Janczy Julia - Zespół Szkół Samorządowych nr 3 w Limanowej
  5. Kaczmarczyk Julia – Muzykarnia - VocalArt w Rabce Zdroju
  6. Knapik Małgorzata - Zespół Szkół Samorządowych nr 3 w Limanowej
  7. Świder Oliwia -Zespół Szkoły Podstawowej I Gimnazjum w Ponicach
  8. Żaba Bartosz, Paleczny Kamil, Oskwarek Wojciech -Szkoła Podstawowa w Trzebuni
  9. Perfect Teddies - Akademia Języka Angielskiego Perfect
  10. Perfect Toddlers - Akademia Języka Angielskiego Perfect

 
 

Kategoria 10- 13

Miejsce I :

  1. Małż Emilia - Sekcja Wokalna Miejskiego Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach/ Szkoła Podstawowa w Dobczycach
  2. Mazgaj Marlena – Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój

Miejsce II:

  1. Milaniak Julia – Zespół Szkół we Frydmanie
  2. Łaś Malwina- Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowym Targu

Miejsce III:

  1. Potoczak Renata - Szkoła Podstawowa w Harklowej
  2. Skupień Julia - Szkoła Podstawowa w Skomielnej Białej

Wyróżnienia :

  1. Halczak Julia - Szkoła Podstawowa nr 2 w Rabce Zdroju
  2. Kowalczyk Patrycja - Akademia Języka Angielskiego PERFECT
  3. Wójciak Magdalena - Szkoła Podstawowa nr 3 w Rabce Zdroju
  4. Bydłoń Wenessa - Szkoła Podstawowa nr 3 w Spytkowicach
  5. Chorąży Paulina - Zespół Szkół w Skawinkach
  6. Gaberek Julia - Szkoła Podstawowa w Harklowej
  7. Kołatek Julia - Studio Piosenki Young Stars w Rabie Wyżnej / Szkoła Podstawowa w Ponicach
  8. Kuziel Zuzanna i Sukiennik Michał - Zespół Szkół Samorządowych nr 3 w Limanowej
  9. Puchała Aleksandra - Biblioteka Publiczna Gminy Tymbark

Kategoria Gimnazjum

Miejsce I:

  1. Jarząbek Julia -Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targ
  2. Tracz Wiktoria - Gimnazjum nr 11 w Nowym Sączu

Miejsce II:

  1. Szczurowska Karolina - Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój
  2. Plewa Martyna - Studio Piosenki "Septyma" w Nowym Targ

Miejsce III:

  1. Duda Oliwia - Akademia Języka Angielskiego „PERFECT” oraz Studio Piosenki Young Stars w Rabie Wyżnej
  2. Kowalska Maja - Sekcja Wokalna Miejskiego Gminnego Ośrodka kultury i Sportu w Dobczycach/ Gimnazjum w Dobczycach

Wyróżnienia I stopnia:

  1. Rusnarczyk Justyna - Pracownia Muzyczna Triolki Rabka Zdrój
  2. Luranc Aleksandra - Studio Piosenki Young Stars w Rabie Wyżnej/ Zespół Szkół w Porębie Wielkiej
  3. Siepak Mariola - Zespół Szkół w Osielcu
  4. Wójcik Agnieszka - Sekcja Wokalna Miejskiego Gminnego Ośrodka kultury i Sportu w Dobczycach/ Gimnazjum w Gdowie
  5. Małecka Wiktoria - Muzykarnia – VocalArt w Rabce Zdroju /Miejski Ośrodek Kultury w Rabce Zdroju

Wyróżnienia II stopnia:

  1. Ocieczek Bartłomiej i zespół: Kubieniec Krystian, Piergies Nikodem - Zespół Szkół w Białce
  2. Chłapek Marlena - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
  3. Czernek Gabriela - Biblioteka Publiczna Gminy Tymbark
  4. Frankowska Agnieszka i Mistarz Izabela - Gimnazjum w Dobczycach
  5. Frydrych Aleksandra - Zespół Szkolno – Przedszkolny, Gimnazjum w Brzeźnicy
  6. Kosakowska Małgorzata, Kopp Dawid, Mirochna Beata, Zygmunt Konrad, Lachowicz Jan - Gimnazjum nr 3 w Myślenicach
  7. Kwak Stanisław - Zespół Szkoły Podstawowej I Gimnazjum w Skrzypnem

 

 

Fot. Jan Ciepliński

 

 

plakat